آغاز ثبت نام دارالقرآن بسیج سپاه فجر فارس

دارالقران


🔰آغاز ثبت نام
دارالقرآن بسیج سپاه فجر

◻️ روخوانی و روانخوانی
◻️ تجوید
◻️حفظ قرآن
◻️صوت و لحن
◻️ترتیل
◻️ ترجمه و مفاهیم
◻️تفسیر قرآن
◻️تربیت مربی قرآن کریم
◻️تربیت داور قرآن کریم
◻️سبک زندگی قرآنی
◻️تولید محتوای رسانه ای قرآنی

8 سال دفاع مقدس خورشید درخشان تاریخ آزادگی است/ مرور خاطرات دفاع مقدس فرصت طلایی برای نسل جوان انقلاب است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت بسیج مساجد و محلات سازمان بسیج مستضعفین، سرتیپ دوم پاسدار حیدر بابا احمدی معاون بسیج مساجد و محلات سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت فرا رسیدن و گرامی داشت هفته دفاع مقدس پیام تبریکی صادر کرد، متن این پیام به شرح ذیل است:

استقرار 210 گروه بسیجی جهت مقابله با کرونا در شمال غرب شیراز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد ومحلات سپاه فجر فارس، سرهنگ پاسدار عباس بنایی در تشریح اقدامات طرح شهید سلیمانی  بسیج در پیک پنجم کرونا گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر حضور پرشور نیروهای مسلح در مقابله با ویروس کرونا و  فراگیری این بیماری در پیک پنجم کرونا،  جلسات مشترک قرارگاه محلات با حضور مدیران مراکز سلامت منطقه در راستای رفع موانع و اجرای هر چه بهتر طرح قرارگاه شهید سلیمانی در منطقه شمال غرب شیراز برگزار گردید.

تهیه و توزیع بیش از ۳۰ هزار بسته معیشتی در سطح شهرستان اقلید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد ومحلات سپاه فجر، سرهنگ خدایاری فرمانده سپاه اقلید بسیج را از مردم و برای آن ها خواند و از نقش آفرینی سپاه و بسیج در عرصه های مختلف با هدف خدمت به ملت و دفاع از ارزش ها و وطن سخن گفت و اظهار داشت: طرح شهید سلیمانی یکی از رویکردها و اقدامات سپاه در راستای تحقق این اهداف بود.

وی ادامه داد: همزمان با آغاز اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان اقلید، تیم های حمایتی، مراقبتی، نظارتی و رهگیری در سطح شهرستان تشکیل شد و برای هماهنگی بهتر و بیشتر، جلسات هفتگی با شبکه بهداشت و درمان شهرستان به صورت منظم و مداوم برگزار شده و همچنان ادامه دارد.

ارسال ۴۰ کامیون ماسه و آهن‌آلات و مواد غذایی و آب معدنی به ارزش ۹۰ میلیون تومان به سیسخت

ارسال ۴۰ کامیون ماسه و آهن‌آلات و مواد غذایی و آب معدنی به ارزش ۹۰ میلیون تومان به سیسخت
مسئول سازندگی سپاه ناحیه ثارالله شیراز از ارسال ۴۰ کامیون ماسه و آهن‌آلات و مواد غذایی و آب معدنی به ارزش ۹۰ میلیون تومان جهت کمک به زلزله زدگان سیسخت خبر داد.

قاسم مومنی با یادآوری اینکه رسالت سازمان بسیج سازندگی محرومیت‌زدایی در عرصه‌های مختلف است، اظهار داشت: سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز هم در عرصه‌های مختلف از جمله عمرانی، بهداشت، امداد و نجات، درمانی، مقابله با حوادث غیرمترقبه مثل سیل و زلزله، واکسیناسیون و امثالهم، فعالیت گسترده دارد.

برنامه‌های اربعین حسینی اعلام شد

فرمانده سپاه فجر فارس خواستار افزایش طول مسیر اربعین حسینی در شیراز با تمرکز بر بین‌الحرمین شد و گفت: ضرورت دارد که مواکب بیشتری درگیر این موضوع شوند.

اربعین حسینی

دستگاه‌های مختلف اجرایی استان فارس در آستانه اربعین حسینی به بیان و تصمیم‌گیری درباره برنامه‌های این روز پرداختند.

رزمایش هر پایگاه در هر مسجد یک موکب در قالب کمک مومنانه

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد ومحلات سپاه فجر فارس همزمان با هفته دفاع مقدس و به مناسبت فرا رسیدن ایام اربعین سید وسالار شهیدان رز مایش هر پایگاه در هر مسجد یک موکب در قالب کمک مومنانه برگزار میگردد.

ویژه هفته دفاع مقدس و روز اربعین

 

مشارکت 1400 نفر از بسیجیان لارستان در طرح شهید سلیمانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد ومحلات سپاه فجر ، سرهنگ پاسدار عیسی افسری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان درباره اجرای طرح شهید سلیمانی در لارستان گفت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری، دستورات فرماندهی‌کل سپاه و پیرو تفاهم‌‌نامه سازمان بسیج مستضعفین و وزارت بهداشت، به‌منظور قطع زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا در کشور، طرح مشترکی به‌نام شهید بزرگوارحاج قاسم سلیمانی از اول آذرماه همراه با سراسر کشور در لارستان نیز به اجرا درآمده  که تمرکز آن بر بحث پیشگیری از شیوع و قطع زنجیره کروناست  و شامل سه فاز اصلی مراقبت، حمایت و نظارت است.

همکاری بیش از1000نفر بسیجی شهرستان کازرون در طرح شهید سلیمانی/اهدا 2000بسته معیشتی به خانواده های نیازمند در طرح شهید سلیمانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد ومحلات سپاه فجر، سرهنگ پاسدارغلامرضا توکل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون خبر داد:از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 1000بسیجی این شهرستان با شبکه بهداشت جهت خدمت به مردم همکاری داشته اند.
سرهنگ پاسدارغلامرضا توکل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون خبر داد:از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 1000بسیجی این شهرستان با شبکه بهداشت جهت خدمت به مردم همکاری داشته اند.