این مطلب ۴۶۱۷ بار خوانده شده
جهت ارتقاء توانمندی های بسیجیان صورت می گیرد

برگزاری دوره آموزشی ویژه شورای حوزه ها و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج

مسئول معاونت بسیج مساجد و محلات سپاه فجر استان فارس جناب سرهنگ قیطاسی از برگزاری دوره آموزشی ویژه شورای حوزه ها و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج در راستای ارتقاء سطح توانمندی های این اعضاء در ۴ منطقه از استان فارس خبر داد.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات فارس برابر ابلاغ سازمان بسیج مستضعفین (بسیج مساجد و محلات)در خصوص اجرای دوره آموزشی فرماندهان پایگاه ها و شورای حوزه ، با توجه به اهمیت موضوع پس از برگزاری جلسه در تاریخ ۳/۹/۹۵ با هیات رییسه و اعضاء مربوطه ، مقرر گردید متناسب با وسعت استان ، این دوره به صورت منطقه ای برگزار گردد.

جناب سرهنگ قیطاسی در همین زمینه گفتند : این دوره ها در تاریخ های ۲۲/۹/۹۵ تا ۲۳/۹/۹۵ ویژه فرماندهان پایگاه ها ، از  ۲۴/۹/۹۵ لغایت ۲۵/۹/۹۵ جهت شورای حوزه ها در نواحی جنوب استان با مرکزیت سپاه ناحیه جهرم ، در تاریخ های ۲۸/۹لغایت ۲۹/۹/۹۵ ویژه فرماندهان پایگاه ها و از ۱۱/۱۰/۹۵ لغایت ۱۲/۱۰/۹۵ جهن شورای حوزه ها در نواحی شرق استان با مرکزیت ناحیه استهبان برگزار می گردد.

ایشان اضافه نمودند به منظور اجرای کمی و کیفی دوره از تمام ظرفیت های استانی اعم از فرمانده سپاه فجر ، حوزه نمایندگیولی فقیه ، حفاظت اطلاعات و معاونت های تخصصی در استان هماهنگی و استفاده خواهد شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.