شناسه : 10403
شنبه, 10/18/1395 - 09:48
نویسنده : fars

اهداء 700 مورد جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امدادحضرت امام خمینی(ره)توسط سپاه در فارس

سرگردطحان: این جهیزیه ها در قالب طرح محرومیت زدایی قرار گاه خاتم انبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با هدف کمک به زوج های جوان بی بضاعت با رعایت کرامت انسانی به آنها اهدا گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،با همت قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با مشارکت موسسه خیریه حضرت رقیه(س)،سازمان بسیج سازندگی سپاه فجر و کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، 700 فقره جهیزیه بین نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد استان فارس توزیع شد که سهم شهرستان نی ریز در اجرای این طرح 15 مورد جهیزیه بود که  با همکاری بسیج سازندگی سپاه ناحیه نی ریز برای آغاز زندگی مشترک به نوعروسان اهداء شد.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه نی ریز این طرح را در قالب طرح سعادت عنوان کرد و گفت: این جهیزیه ها در قالب طرح محرومیت زدایی قرار گاه خاتم انبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با هدف کمک به زوج های جوان بی بضاعت با رعایت کرامت انسانی به آنها اهدا گردید.

وی افزود: هر یک از این جهیزیه‌ها شامل 14 قلم از کالاهای اساسی و موردنیاز برای آغاز زندگی ازجمله یخچال‌فریزر، اجاق‌گاز، فرش، سرویس خواب، ماشین لباس‌شویی، جاروبرقی،تلویزیون، اتوبخار و… و نیز یک بسته فرهنگی، معنوی شامل یک جلدکلام الله مجید؛مفاتیح الجنان؛سجاده و ادعیه به عنوان تبرک است.

سرگرد طحان با اشاره به اینکه تمامی این اقلام ساخت داخل کشور می باشد خاطرنشان کرد: این حرکت را می‌توان در راستای تلاش برای حمایت از تولید داخلی و پیاده کردن شعار امسال مقام معظم رهبری (مدظله العالی) "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” ارزیابی کرد.

ایشان تصریح کرد: یکی از برنامه‌های راهبردی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از روز شکل‌گیری خدمت به مردم بوده که پس از دوران دفاع مقدس، با سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری در این راستا اقدامات گسترده‌ای برای محرومیت‌زدایی آغاز شده است.

وی ادامه داد: تشکیل و اهتمام سازمان بسیج سازندگی سپاه نیز در این قالب بوده تا بتوان با شناسایی نقاط محروم، زمینه برخورداری مردم از امکانات بیشتر را مهیا کرد.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید