شناسه : 12475
دوشنبه, 11/25/1395 - 08:45
نویسنده : fars

افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی در آباده

نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی باهدف فرهنگ‌سازی مصرف محصولات اقتصاد مقاومتی به همت حوزه بسیج فاطمه الزهرا(س) و بسیج سازندگی شهرستان آباده طی مراسمی در آباده افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،

نمایشگاه «اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی» در هیئت حضرت زهرا(س) شهر آباده باهدف فرهنگ‌سازی مصرف محصولات اقتصاد مقاومتی با حضورفرمانده نیروی مقاومت بسیج سپاه آباده، فرماندار و تنی چند از مسئولان افتتاح شد.

 این نمایشگاه که به همت  بانوی کار آفرین بسیجی  معصومه جان نثار  دایر شده ،محصولات شوری جات، ترشی جات و انواع سبزی خورد و خشک شده را در معرض دید بازدید کنندگان قرار داده است.

حمید آرزم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آباده در آئین افتتاحیه این نمایشگاه بابیان اینکه  نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی در راستای فرهنگ‌سازی مصرف محصولات اقتصاد مقاومتی و تشویق کارآفرینان دایر شده است، اظهار داشت:  این نمایشگاه نمونه ای از یک کارآفرین نمونه را معرفی می کند که می تواند الگوی خوبی باشد برای کسانی  که می خواهند در این زمینه فعالیت نمایند.

وی در خصوص این کارآفرین گفت: این بانوی کار آفرین با سرمایه 100 هزار تومان فعالیت خود را شروع کرده است و امروز شاهد این هستیم که بعد از گذشت 9 سال سرمایه خود را به مبلغ 100 میلیون تومان افزایش داده و اکنون با استفاده از تسهیلات بسیج سازندگی کارگاه خود را توسعه داده است.

 لازم به ذکر است این نمایشگاه تا پایان بهمن ماه سال جاری دایرمی باشد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید