شناسه : 13617
چهارشنبه, 12/18/1395 - 07:18
نویسنده : fars
سخنان فرمانده سپاه گراش در جمع بسیجیان شهرستان

انقلابی عمل کردن یعنی اینکه به فرموده امام (ره) مقابله با نفوذ آمریکا نیاز به یقین پیدا کردن ندارد.

محمدمهدی درستکار فرمانده سپاه گراش در جمع بسیجیان گفت :انقلاب اسلامی دو درد مزمن و طولانی این کشور را درمان نموده است که یکی از دردها وابستگی و دیگری درد عقب ماندگی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،در نشستی که با حضور بسیجیان شهرستان گراش برگزار گردید سرهنگ درستکار فرمانده ناحیه این شهرستان مطالبی را در خصوص برکات نظام و انقلاب برای کشور بیان نمودند.

ایشان در اینخصوص با مقایسه دوران پهلوی با وضعیت کنونی گفتند:در بحث وابستگی همین بس که حسین فردوست در خاطرات خود می گوید وقتی محمدرضا می خواست جانشین رضاشاه شود انگلیسی ها گفتند که چون محمدرضا رادیو آلمان گوش میدهد و نقشه فتوحات آلمان در اتاق دارد به درد سلطنت نمیخورد لذا محمدرضا نقشه را پاره کرد و قول داد که دیگر به رادیو آلمان گوش ندهد. این ابتدای سلطنت او و در آخرین روزها هم می بینم که ژنرال 4 ستاره آمریکایی ژنرال هایزر به فرماندهان ارتش شاه چگونه دستور می دهد که برای کنترل مردم ابتدا گاز اشک آور و شلیک هوایی کنید و اگر نتیجه نداد لوله تفنگ ها را پایین بیاورید بعد می گوید اگر ده هزار نفر ایرانی هم کشته شود مهم نیست.

در بحث عقب ماندگی همین بس که در سال 56 برابر آمار جهانی 46%  از مردم ایران زیر خط فقر و حدود 44% مردم ایران از سوء تغذیه رنج می برند تورم 40% است. در خاطرات اسدالله علم می خوانیم که در تهران پایتخت ایران روزانه 8 ساعت قطعی برق است و آنگاه محمدرضا به انگلیس سفر کرد و در آنجا به باغ وحش انگلستان و به فاضلاب آنها کمک مالی نموده است.

اما اسلام آمد، انقلاب آمد، جمهوری اسلامی آمد و این ذلت بزرگ را از کشور زدود و امروز همه باید برای حفظ این نعمت بزرگ تلاش کنیم. حفظ انقلاب به این است که امروز در برابر خطراتی که انقلاب را تهدید می کند مقابله کنیم. امروز خطر نفوذ آمریکا یک خطر جدی است. امروز خطر اینکه کسانی بخواهد چهره آمریکا را بزک کنند یک خطر جدی است، امروز خطر اینکه کسانی بخواهند برای دشمنان جای پایی در کشور باز کنند خطر جدی است، امروز به فرموده امام راحل خطر اینکه کسانی بخواهند کشور را به سمت آمریکا هل بدهند یک خطر جدی است و این خطر آنقدر اساسی و مهم است که به فرموده امام برای مقابله با آن نیاز به یقین پیدا کردن نیست همین که انسان احتمال بدهد که چنین خطری وجود دارد باید با آن مقابله کند باید اعتراض کند.

فرمانده سپاه در پایان گفت: انقلابی بودن در یک جمله یعنی اینکه برای مقابله با خطر نفوذ آمریکا به فرموده امام راحل ننشینیم تا یقین حاصل شود همین که احتمال خطر باشد لازم است که مقابله کنیم، اقدام کنیم و اعتراض نمائیم.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید