شناسه : 13649
چهارشنبه, 12/18/1395 - 09:30
نویسنده : fars
فرمانده ناحیه نوراباد ممسنی

اعزام 120 زائر در قالب کاروان راهیان نور عمومی به مناطق عملیاتی جنوب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نورآباد فارس از اعزام 120 نفر از بسیجیان ممسنی و رستم با 3 دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور عمومی به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،سرهنگ دوم پاسدار امید نصیبی ،فرمانده سپاه ناحیه نورآباد و ممسنی ازاعزام اولین کاروان راهیان نور عمومی شهرستان های  ممسنی و رستم خبر داده و گفت: پیش از این 5 کاروان راهیان نور دانش آموزی و چندین کاروان دانشجویی به منطقه اعزام شده بودند و برای هفته های آینده یک کاروان عمومی ویژه خواهران نیز پیش بینی شده است.

فرمانده سپاه ناحیه نورآباد افزود: با تدابیر صورت گرفته ، آماده خدمات رسانی به بسیجان و تمامی خانواده ها در قسمتی از مناطق عملیاتی جنوب در ایام نوروز هستیم .

در ادامه وی افزودند:با هماهنگی های قبلی  برای اسکان زائران سرزمین حماسه ها ،حسینیه ای با تمامی امکانات لازم  مهیا شده است.

اولین کاروان راهیان نور عمومی این شهرستان در قالب 3 دستگاه اتوبوس به استعداد 120 نفر بود .لازم به ذکر است ضمن اینکه هر اتوبوس دارای یک نفر امدادگر می باشد،جهت غنی کردن اوقات زائران در مسیر رفت و برگشت  که تقریبا نزدیک به 48 ساعت می باشد، به همراه هر دستگاه اتوبوس یک نفر راوی و روحانی اعزام شده تا در طول مسیر نیز زائران بتوانند حال و هوای جبهه و دفاع مقدس را با بیانات آنان استشمام نمایند.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید