شناسه : 15933
سه شنبه, 05/17/1396 - 09:45
نویسنده : fars

انقلاب اسلامی ایران حاصل خون پاک هزاران انسان آزاده و سرافرازی است که جهت تحقق آرمان های اسلام ناب محمدی که حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار آن بوده و امروز این مسیر با هدایت و رهبری های امام گونه مقام عظمای ولایت و پیروان راستین آنها یعنی انسان های مجاهد و وارسته با همان اهداف ، تداوم دارد.

سیاست و گفتمان امامین انقلاب در تحقق این آرمان ها ، عدم وابستگی به شرق و غرب و توجه به ظرفیت های داخلی بوده و باید به تمام نقشه ها و ترفندهای دشمنان در قالب های گوناگون (تهدید،تحریم، نفوذ و ...) هوشیار بود. اما متاسفانه امروز شاهد لاابالی ها و عدم توجه به فرمایشات امام و مقام معظم رهبری توسط افراد تصمیم گیر و تصمیم ساز آن هم در خانه ملت ، باعث خدشه به آرمان های انقلاب و نظام بوده و با حرکات بسیار قبیح که در شان نمایندگان مجلس و بویژه نماینده شهر شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت (ع) نمی باشد.

سازمان بسیج مساجد و محلات به نمایندگی از تمامی بسیجیان و ملت شریف و ولایتمدار استان فارس ، ضمن تذکر به نمایندگان خصوصا نماینده شیراز جناب آقای رجبی خواستار عذرخواهی از این حرکات انجام گرفته در دیدار با خانم موگرینی (عکس سلفی) در ملا عام بوده و باید متعهد باشند که چنین حرکات و اقدامات مشابه تکرار نگردد.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید