شناسه : 13555
دوشنبه, 12/16/1395 - 12:52
نویسنده : fars
با حضور بسیجیان حوزه مقاومت بلال صورت گرفت

برگزاری رزمایش مقتدرانه گردان 502 امام علی (ع)

رزمایش گردان 502 امام علی(ع) با حضور شیر مردان بسیجی در جهت ارتقای سطح عملی گردان و ارائه آموزش های لازم جهت مقابله با هرگونه آشوب و بی نظمی های شهری و انجام ماموریت های محوله در شرایط بد آب و هوایی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،یکی از ماموریت هایی که با توجه به وضعیت خاص کشورمان بر دوش بسیجیان گذاشته شده ،نگهبانی و حفاظت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن می باشد. لذا نیروی مقاومت بسیج با توجه و درک این نکته که دشمنان نظام مقدس اسلامی ایران همواره در تلاشند تا از طرق مختلف از جمله تحریک گروهی از جامعه و ایجاد ناامنی و اغتشاش ضرباتی را بر پیکر این نظام وارد کنند ، با اقدامی بجا و پیشدستانه سعی نموده اند  تا نیروی متخصص و لازم  برای رویارویی احتمالی با این اغتشاشات را در قالب گردان هایی به نام امام علی گرد هم آورده و تحت آموزش قرار دهند و با فراخوانی و رزمایشها آنان را جهت هرنوع ماموریتی آماده به کار نگه دارند.

حوزه بلال شیراز از توابع ناحیه ثارلله نیز از این امر مستثنی نبوده و با تشکیل گردان 502 امام علی (ع) همواره آماده انجام ماموریت در این راستاست.

این حوزه در هفته جاری گردان 502 امام علی(ع) خود را با حضور شیر مردان بسیجی آن ، جهت ارتقای سطح عملی و ارائه آموزش های لازم جهت مقابله با هرگونه آشوب و بی نظمی های شهری و انجام ماموریت های محوله در شرایط بد آب و هوایی ،  در معرض رزمایشی سخت قرار داد.

در این رزمایش کلیه نیرو های شرکت کننده ، آموزش ها و تمرینات لازم جهت مقابله با هرگونه آشوب، اغتشاش و بی نظمی های شهری را گذراندند. دلیر مردان بسیجی عضو این گردان با انجام  رزمایشی مقتدرانه ، آمادگی خود را برای مقابله با هرگونه تهدیدات اعلام کردند. قابل ذکر است رزمایش گردان 502 امام علی(ع) و تمرینات تاکتیکی آن در شرایط بد آب و هوایی و  به نحو احسن برگزار گردید.

همچنین در جریان این رزمایش ، جهت ارتقاء سطح بصیرت اعضاء گردان ، یک جلسه سخنرانی سیاسی با حضور کارشناس مسائل سیاسی ، برادر امیری برگزار گردید.

این رزمایش طی 2 روز ودر مرکز آموزش امام علی (ع) واقع  در منطقه باجگاه برگزار شد.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید