شناسه : 71873
سه شنبه, 08/11/1400 - 09:38
نویسنده : fars
جهاد سازندگی

بهره‌برداری از 5 منزل مسکونی ویژه محرومین در فراشبند

در سفر فرمانده سپاه فجر به شهرستان فراشبند، ۵ باب منزل مسکونی ویژه محرومین منطقه دژگاه فراشبند که به همت گروه جهادی شهدای فراشبند و بسیج سازندگی سپاه فراشبند احداث شده بود، تحویل نیازمندان بهره بردار ارائه شد.

جهاد سازندگی

به گزارش روابط عمومی معاونت بسیج مساجد و محلات سپاه فجراستان فارس، فرمانده سپاه فجر فارس به همراه رئیس سازمان بسیج سازندگی و اعضای شورای اداری شهرستان فراشبند از پروژه های محرومیت زدایی این شهرستان بازدید کردند.

در سفر یک روزه سردار بوعلی به شهرستان فراشبند، ۵ باب منزل مسکونی ویژه محرومین و نیازمندان منطقه دژگاه فراشبند که به همت گروه جهادی شهدای فراشبند و بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سپاه فراشبند احداث شده بود، تحویل نیازمندان بهره بردار گردید.

جهت ساخت این منازل مسکونی حدود ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است که تمام هزینه های احداث توسط گروه جهادی و خیرین تامین شده است.

در ادامه این سفر از چند پروژه عمرانی محرومیت زدایی منطقه دژگاه بازدید و ۹ قلم لوازم خانگی، لوازم تحریر و هدایای نقدی به دانش آموزان منطقه به خانواده ها و دانش آموزان نیازمند منطقه دژگاه شهرستان فراشبند اهدا شد.

لازم به ذکر است گروه جهادی شهدای فراشبند و بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه فراشبند، در ۱۸ ماه گذشته احداث ۲۷ پروژه منزل مسکونی را آغاز کردند که ۵ باب آن امروز با حضور سردار بوعلی تحویل نیازمندان شد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید