شناسه : 75375
سه شنبه, 09/09/1400 - 09:31
نویسنده : fars
با حضور مسئولین استانی

برگزاری یادواره شهدای پایگاه شهید جعفری نظام اباد خشت

یادواره شهدای پایگاه شهید جعفری نظام اباد خشت با حضور مسئولین استانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد ومحلات سپاه فجر فارس، یادواره شهدای پایگاه شهید جعفری نظام اباد خشت با حضور مسئولین استانی برگزار شد.

این مراسم به مناسبت هفته بسج و به پاس بزرگداشت یاد و خاطره شهدای روستاهای نعمت اباد ، حسین اباد و نظام اباد در مسجد روستای نطام اباد با حضور نیروهای نظامی و انتظامی ، مسئولین سپاه ناحیه شهرستان کازرون ، مسئولین بخش خشت ، بسیجیان پایگاههای مقاومت خانواده های شهدا و ایثارگران ، تعدادی از همرزمان شهدا و فرماندهان دفاع مقدس و مردم ولایت مدار برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ توکل فرمانده سپاه ناحیه شهرستان در سخنان کوتاهی ضمن گرامیداشت هفته بسیج در خصوص فداکاری و رشادت شهدا و رزمندگان و نقش بسیج در جامعه سخنانی ایراد کرد.
دومین سخنران این مراسم سردار بارگاهی فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه بود که در خصوص رشادت رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس در زمین و دریا و رویایی با دشمن خاطرات و سخنان ارزشمندی بیان داشت.

پخش کلیپ ، قرائت دکلمه و مداحی و در پایان، تجلیل از خانواده های معظم شهدا، جانبازان، بسیجیان فعال و رزمندگان دفاع مقدس از دیگر برنامه های این مراسم باشکوه بود.

1

 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید