شناسه : 75459
چهارشنبه, 09/10/1400 - 08:00
نویسنده : fars
مسئول دارالقرآن بسیج جهرم خبر داد:

یکصد شرکت کننده در مسابقات قرآن کریم بسیج شهرستان جهرم به رقابت پرداختند

حسن عزیزی نیا گفت: یکصد نفر شرکت کننده قرآنی در رشته های حفظ، قرائت، ، مفاهیم، ادبی و هنری، طی دو روز در مصلای نمازجمعه شهرستان جهرم به رقابت پرداختند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد ومحلات سپاه فجر فارس، حسن عزیزی نیا، مدیر دارالقرآن بسیج شهرستان جهرم از اجرای مسابقات قرآن کریم در این شهرستان خبر داد و گفت: به همت دارالقرآن بسیج، مسابقات حفظ و مفاهیم قرآن کریم با حضور یکصد نفر از خواهران و برادران در مصلای نماز جمعه جهرم برگزار شد.

 

عزیزی نیا اظهار داشت: در آغاز این برنامه سرهنگ احمدی جابری فرمانده سپاه شهرستان جهرم به همراه حجت الاسلام سید جواد صحرائیان مسئول تعلیم و تربیت ناحیه در جمع حافظان حضور یافتند.

 

مدیر دارالقرآن بسیج جهرم افزود: روز گذشته نیز مسابقات قرائت خواهران و برادران برگزار شد و همچنین شرکت کنندگان در رشته های ادبی و هنری از جمله خوشنویسی قرآنی، شعر قرآنی و نثر ادبی قرآنی نیز، آثار خود را به این دارالقرآن ارسال کردند. 

 

وی در ادامه بیان داشت: از جمله حواشی جالب توجه این مسابقات، حضور تعداد قابل توجهی از حافظان قرآن در استان اصفهان بود که به صورت دسته جمعی در این مسابقات در شهر اصفهان همزمان با جهرم به صورت آنلاین، شرکت نموده و با حضور در مجموعه قرآنی شهر اصفهان، به صورت حضوری با یکدیگر به رقابت پرداختند که نتایج مسابقات ایشان نیز همراه با جهرم داوری و اعلام میشود . 

 

عزیزی نیا در پایان گفت: نتایج مسابقات و همچنین اهدای جوایز به نفرات برتر در هفته آینده تحت عنوان اختتامیه مسابقات، اعلام خواهد شد.

5

 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید