شناسه : 8481
دوشنبه, 09/22/1395 - 08:15
نویسنده : fars
فرمانده سپاه ثارالله شیراز درجمع مدیران ادارات:

عده‌ای تا به مقام و منصب می‌رسند به دنبال اشرافی گری هستند/ برای هر میز مدیریتی 73 شهید تقديم نظام اسلامي شده است

سرهنگ محبی پور گفت:بسیجی ساده زیست است،بسیجی درکمال سادگی وروحیه جهادی مقتدرانه از کشور دفاع می‌کند وبا اشرافی‌گری مبارزه می‌کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه فجر فارس ،سرهنگ اسماعیل محبی‌پور فرمانده سپاه ناحیه  ثارالله شیراز در نشست با فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادرات حوزه جواددالائمه که به مناسبت هفته بسیج برگزارشدگفت: تشکیلات بسیج مختص هیچ حزب،باند و گروهی نیست واگر سپاه متولی ماموریت‌های بسیج است به لحاظ این است که ماموریت‌ها هدفمند دنبال شود وگرنه بسیج متعلق به همه آحاد مردم است.

وی اظهار داشت: بسیجی نیروی خودجوش وبدون هیچ چشم داشتی است که از همه چیز خود می‌گذرند تا مملکتمان پایدار بماند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه روز هفتم وآخر هفته بسیج به روز بسیج ومقابله یا اشرافی‌گری نامگذاری شده  گفت: پس از انقلاب، عده‌ای مبارزه وجان فشانی کردند وعده‌ای از انقلابیون موقعیت‌های جهادی را فراموش کردند و به تدریج دچار عقب گرد شدند . یکی از ‌آفت‌های که همه انقلاب‌های دنیا را تهدید می‌کند وانقلاب ما هم با آن درگیر است این است که عده‌ای تا به مقام و منصب می‌رسند به دنبال اشرافی گری هستند.

فرمانده سپاه ثارالله شیراز با اشاره به اینکه تفکر اشرافی‌گری که با حیله دشمن به سراغ جامعه ما آمده ، ارکان حاکمیتی ومدیران ونخبگان را درگیر مسائل مادی واشرافی کرده خاطرنشان کرد: در این زمینه برای مردم سوال پیش می‌آید که انقلاب کردیم تا شاه برود واین سبب ریزش نیروهای انقلابی وخدشه‌دار شدن حاکمیت وعدم اعتماد عمومی مردم می‌شود.

سرهنگ محبی‌پور در مورد دلیل نامگذاری روز آخر هفته بسیج به نام بسیج واشرافی گری گفت: بسیجی ساده زیست است،بسیجی درکمال سادگی با روحیه جهادی و مقتدرانه از کشور دفاع می‌کند وبا اشرافی‌گری مبارزه می‌کند.

وی با اشاره به اینکه صاحبان مقام و منصب مدیریتی در این نظام باید پاسحگوی خون شهدا و مردم باشند، گفت: برای هر میز مدیریتی 73 شهید تقديم نظام اسلامي شده است و بايد بدانيم كه مديريت و منصب تنها مسئوليت افراد را سنگين كرده و انتظارمی رود مديران با روحيه بسيجي حلال مشكلات مردم باشند.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید