شناسه : 8614
دوشنبه, 09/22/1395 - 13:43
نویسنده : fars
به همت حوزه5 بسیج امام باقر علیه السلام شیراز تدوین شد

سردار غیب پرور در مستند"آبروی محله" از شهید هاشم نژاد می گوید

یکی از نفراتی که در مورد خصوصیات وخاطرات شهید هاشم نژاد ، روبروی لنز دوربین مستند سازان حوزه5بسیج امام باقر(ع)قرار گرفت ،سردار غیب پرور بود ، که ایشان با مصاحبه ی خود و ذکر مطالبی شنیدنی در مورد این شهید بزرگوار بیان کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات فارس ، یک گروه مستندسازی حرفه ای در حال تهیه وتدوین مستندی با عنوان { آبروی محله } می باشد ؛ که این مستند قرار است زوایای مختلف زندگی شهید هاشم نژاد را مورد بررسی قرار دهد .

در این مستند که به مدد حوزه مقاومت بسیج 5 امام باقر(ع) ناحیه بقیه اله(عج) شیراز در حال تهیه و ارائه به شبکه ی استانی فارس جهت پخش در سیمای استانی فارس می باشد ؛ مصاحبه هایی صمیمانه با همرزمان این شهید بزرگوار و پدر و مادر شهید انجام شده است.

[[{"fid":"13693","view_mode":"default","type":"media","link_text":null,"attributes":{"height":"133","width":"250","class":"media-element file-default"}}]]

یکی از نفراتی که در مورد خصوصیات وخاطرات شهید هاشم نژاد ، روبروی لنز دوربین مستند سازان حوزه5  بسیج امام باقر(ع)قرار گرفت ،سردار غیب پرور بود ، که ایشان با  بیان خاطرات خود از این شهید و ایام دفاع مقدس جذابیتی خاص به این فیلم بخشیدند.

لازم به ذکر است که سردار غیب پرور که به تازگی با صدور حکمی توسط فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه ای به ریاست سازمان بسیج مستضعفین منصوب گردیده اند سابقه یک دهه فرماندهی سپاه فجر استان فارس را در کارنامه مسئولیتی خود دارد.

قرار است این فیلم پساز اتمام فیلمبرداری و تدوین از شبکه 5 استان فارس پخش شود.

 

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید