شناسه : 9023
یکشنبه, 09/28/1395 - 09:58
نویسنده : fars
با هدف شناساندن رزمندگان دفاع مقدس صورت گرفت

دیدار متربیان صالحین با رزمنده بسیجی محمد ابراهیمی

سرگروه یکی از حلقه ای صالحین در بسیج جهت ارتباط بین نسل جوان و نسل اول انقلاب و دفاع مقدس ،متربیان خود را به دیدار یکی از رزمندگان در منز لش برد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،رزمنده بسیجی محمد ابراهیمی که از نسل اول انقلاب می باشد و این دوران علی الخصوص دوره 8 ساله جنگ و دفاع از کشور و انقلاب اسلامی را تجربه کرده است ، با احساس تکلیف ،در چهار نوبت به جبهه های نبرد حق علیه باطل اعزام  گردیده اند .

وی در چند عملیات از جمله عملیات والفجر 8 شرکت  کرده اند و با چند تن از شهدای شهر علامرودشت ، از جمله شهید غلامرضا ابراهیمی همرزم بوده اند.

سرگروه یکی از حلقه های صالحین در علامرودشت فارس به منظور دیدار با این رزمنده و همچنین برقراری ارتباط بین نسل اول و نسل سوم انقلاب و میهن عزیزمان در حرکتی بدیع به همراه متربیان خود به منزل این رزمنده رفتند. آقای ابراهیمی در ابتدا ضمن احساس خوشحالی و قدردانی از این حرکت بسیجیان ، به ذکر خاطراتی از جبهه های جنگ پرداختند و در پایان نیز نصایحی ارزنده نسبت به اعضای جوان صالحین نمودند و ابراز داشتند که تا زمانی که جان در بدن دارم هرگز دست از ولایت بر نخواهند داشت.

بسیجیان نوجوان نیز در این دیدار ضمن ارج نهادن به فرهنگ ایثار و شهادت پیمان بستند که همانند پدران خود محافظ خون شهدا و ارزش های انقلاب اسلامی باشند.

 

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید