شناسه : 9606
یکشنبه, 10/05/1395 - 10:06
نویسنده : fars
با نزدیک شدن به سالروز حماسه ملی

بیانیه بسیج مساجد و محلات سپاه فجر استان فارس به مناسبت 9 دی

در آستانه 9دی ، سالروز خلق حماسه ماندگار ملت در تاریخ زرین انقلاب اسلامی ،معاونت بسیج مساجد و محلات سپاه فجر استان فارس بیانیه ای در این خصوص صادر کرد.

بیانیه معاونت بسیج مساجد ومحلات سپاه فجر استان فارس به مناسبت 9دی

حماسه 9دی که از آن به عنوان روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نام برده می شود،باید همیشه زنده نگهداشته شود تا بصیرت و پایبندی مردم به ارزش های انقلاب اسلامی برای همه نسل ها روشن و از آن به نیکی یاد کنند زیرا مرور این حوادث درس و عبرت بزرگی برای دوستان ودشمنان خواهد بود.عبرت برای دوستان ، تا مایه مجد و امید باشد و برای دشمنان ، تاباعث حدق و کینه ویاس و نا امیدی آنان نسبت به تحقق اهداف شوم و پلیدشان باشد.  

ملت سرافراز ایران در یوم الله9 دی سال 1388 حماسه ای آفریدند شورانگیز ، دشمن این بار پس از شكست های پیاپی دست به توطئه ای خبیث آلود زد . توطئه ای كه به خیال خام خودشان می خواستند ریشه انقلاب اسلامی  را بخشكانند ولی چه كوته فكر بودند این خنّاثان داخلی و خارجی ، ملت ایران در این روز نشان دادند اگرچه سی و اندی سال از انقلابشان گذشته اما همچنان نور ایمان و آتش استكبارستیزی در دلشان روشن و شعله ور می باشد ، جوانان و آحاد مردم ایران اسلامی  ثابت كردند كه اگر عده ای وابسته به یزیدیان به اعتقاداتشان حمله كنند با آن ها چگونه برخورد خواهند كرد و چگونه طومارشان را در هم خواهند پیچید . و همانطور كه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی فرمودند :(( مطمئن باشید كه روز 9 دی 1388 در تاریخ ماندگار خواهد شد)) ، این روز در تاریخ ملت ایران تا ابد ماندگار گردید . ملتی كه الگوی ملت های منطقه شدند. منطقه ای كه همه به پا خواستند تا همچون ایران شوند ، تا جایی كه پیام شما ملت به آمریكا نیز رسید و چراغ انقلاب را در میان مردم آمریكا نیز روشن کرد.

ما بسیجیان ولایت مدار وبا بصیرت سپاه فجر استان فارس بویژه بسیج محلات،ضمن میثاق مجدد با ولی امر مسلمین و فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای(مدظله)،حضور خود در  همه صحنه ها وخصوصا" برنامه حماسه 9 دی،اعلام می نمائیم که همیشه گوش به فرمان معظم له بوده وهرگز اجازه نخواهیم داد دشمنان قسم خورده این نظام مقدس و در راس آن شیطان بزرگ بخواهد در برابرمان عرض اندام نماید وهمواره با آمادگی کامل آماده جانفشانی و دفاع از انقلاب و دستاوردهای آن تحت زعامت و رهبری ولی فقیه زمان بوده ،هستیم وخواهیم بود.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید